Beren Saat & CanseL Elçin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türküye'nin en iyi en yetenekli iki genç oyuncusu..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hangi Tür Müziklerden Hoşlanırsınız ( Maksat geyik olsun :D )

2 posters

Hangi Tür Müzüklerden Hoşlanırsınız?
1-) Rock
Hangi Tür Müziklerden Hoşlanırsınız ( Maksat geyik olsun :D ) Vote_lcap0%Hangi Tür Müziklerden Hoşlanırsınız ( Maksat geyik olsun :D ) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2-) Pop
Hangi Tür Müziklerden Hoşlanırsınız ( Maksat geyik olsun :D ) Vote_lcap100%Hangi Tür Müziklerden Hoşlanırsınız ( Maksat geyik olsun :D ) Vote_rcap
 100% [ 1 ]
3-) Rap
Hangi Tür Müziklerden Hoşlanırsınız ( Maksat geyik olsun :D ) Vote_lcap0%Hangi Tür Müziklerden Hoşlanırsınız ( Maksat geyik olsun :D ) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4-) THM
 0% [ 0 ]
5-) Arabesk
 0% [ 0 ]
6-) Punk
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 1

YazarMesaj
province35

province35

Hangi Tür Müziklerden Hoşlanırsınız ( Maksat geyik olsun :D ) Empty
MesajKonu: Hangi Tür Müziklerden Hoşlanırsınız ( Maksat geyik olsun :D )   Hangi Tür Müziklerden Hoşlanırsınız ( Maksat geyik olsun :D ) EmptyÇarş. Şub. 04, 2009 12:26 pm

Arkadaşlar baktım ki burası boş kalmış bende böyle bi konu açmak istedim evet hangi tür müziklerden hoşlanırsınız ??? Hangilerini beğenir hangilerini ıyy buda ne yaa dersiniz Laughing Question Question anketi yaptıktan sonra lütfen yorum yapınız...ki geyik olsun Very Happy[b][i]
MY HEART*HILARY

MY HEART*HILARY

Hangi Tür Müziklerden Hoşlanırsınız ( Maksat geyik olsun :D ) Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Tür Müziklerden Hoşlanırsınız ( Maksat geyik olsun :D )   Hangi Tür Müziklerden Hoşlanırsınız ( Maksat geyik olsun :D ) EmptyCuma Şub. 06, 2009 12:00 am

ben hepsini dinlerim ama pop dedim Very Happy
aslında bunu anketler bölümüne açsaydın daha mı iyi olurdu ne neyse nagiş karar versin Smile

Hangi Tür Müziklerden Hoşlanırsınız ( Maksat geyik olsun :D )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hangi karakter
» hangi dizide daha iyiyidi