Beren Saat & CanseL Elçin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türküye'nin en iyi en yetenekli iki genç oyuncusu..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Okan Yalabık(Necdet Aygün)

4 posters
YazarMesaj
sweet
Admin
Admin
sweet

Nerden : sorup durmyın ayp oluo ama Canselleydim mutlu oldun mu?Onn yanndan gelioRum kapiş? Ayrıntya girme x)

Okan Yalabık(Necdet Aygün) Empty
MesajKonu: Okan Yalabık(Necdet Aygün)   Okan Yalabık(Necdet Aygün) EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 5:17 pm

NECDET AYGÜN: Yasemin' in en iyi arkadaşı Lale' nin abisi, aile dostlarının oğlu. Adada babasını pasta hanesini işletirken İstanbul'da bir şube açmaya karar verir ve İstanbul' a gider. Uzun zamanlardan beri Yasemin' e gizli bir aşkla bağlandığını biliyoruz. Bunu ise en yakın arkadaşı iş ortağı Teodan başka bilen yok. Tam Yasemin'e hislerini açıklayacağı sırada onun Ahmet'i sevdiğini öğrenir. Bu durum ona her ne kadar zor gelse de gene de her zaman Yasemin' in yanında yer alarak ona destek olur. Yasemin' in hamile olması üzerine ona evlenme teklif eder ve Yaseminle evlenir. Uzun bir süre Yasemin'i de kendini seveceği günü bekler ama bir müddet sonra b unun hiçbir zaman olmayacağını anlar. Rüya yı kendi kızı gibi görür ve ona inanılmaz derecede bağlanır. Bu yüzden evliliğine bir türlü son veremez. Ahmetin İstanbula yeniden gelişi ile Yasemin in Rüyayı da alarak onu terk edeceğini öğrenir ama bunun gerçekleşmemesi onu şaşırtır.
Yasemin'e bir türlü gerçek hislerini açıklayamaz taki Ahmetin yanlışlıkla yasemine bunu söylediği gün kadar o zaman da yaseminin kendisine borçlu oldugunu düşünerek yaklaşmasına müsaade etmez. Pastahaneye gelen güzide ile yakınlaşır. Uzun süre ilişkilerini devam ettirirler. Rüyanın hastalanması bu ilişkiyi bitirmesine sebep olur ama Necdet daha sonra güzideyle yeniden birlikte olur. Ahmet'in bu durumu öğrenip ondan hesap sorması üzerine tüm gerçeği ona anlatır.
https://berensaatcanselelcin.yetkin-forum.com
M.é.D

M.é.D

MesajKonu: Geri: Okan Yalabık(Necdet Aygün)   Okan Yalabık(Necdet Aygün) EmptySalı Eyl. 02, 2008 11:23 am

Ya çok tatlıı..çok seviyorum Okan'ı .. (:
sweet
Admin
Admin
sweet

Nerden : sorup durmyın ayp oluo ama Canselleydim mutlu oldun mu?Onn yanndan gelioRum kapiş? Ayrıntya girme x)

MesajKonu: Geri: Okan Yalabık(Necdet Aygün)   Okan Yalabık(Necdet Aygün) EmptySalı Eyl. 02, 2008 11:34 am

Valla ben de ya x)
Çapkın'da felaket oldum x)
https://berensaatcanselelcin.yetkin-forum.com
Esra ELÇİN

Esra ELÇİN

MesajKonu: Geri: Okan Yalabık(Necdet Aygün)   Okan Yalabık(Necdet Aygün) EmptySalı Eyl. 02, 2008 1:38 pm

ahmet kadar olmasada severım okanıSmile
http://esranagis-senaryo.forumr.net/
MY HEART*HILARY

MY HEART*HILARY

MesajKonu: Geri: Okan Yalabık(Necdet Aygün)   Okan Yalabık(Necdet Aygün) EmptyPtsi Eyl. 15, 2008 1:22 pm

çapkın da çok güzel bi rolü vardı

Okan Yalabık(Necdet Aygün)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yasemin ve Necdet
» Son Veda (Necdet&Yasemin)